ART / Lithographs / Färglitogarfier 9122083
nr 912 2083
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
2 pcs, Hans Arnold (1925-2010), 360-upplaga, ' prinsessan och drömlandets kung', 'i stora hemska skogen' bm: 58x44,
Condition: löst blad
1000
SEK 1900
Monday September 15 2014
at 18:54:53
1.300 kr
1.600 kr
1.800 kr
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik
Hans Arnold
Read more about Hans Arnold